Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Про дитячі фотографії

майстер-класс: особливості фотографування дітей


 

Фотографии грудных детей

Діти - це найголовніше в нашому житті і природним є бажання батьків зберегти на пам'ять всі прекрасні моменти їх дорослішання. Наївні дитячі емоції та жести, перші кроки і незграбні рухи, зворушливі та повні безмежної довірливості очі малюка ... Звичайно, все це назавжди залишиться в серці матері, але все-таки, як приємно буде через роки переглядати дитячі фотографії і з гордістю показувати їх усім своїм рідним і близьким. Для цього, власне, і потрібні якісні фотографії дітей. Але під час фотозйомки дітей потрібно враховувати деякі важливі моменти. Краще коли фотозйомку проводить не мама-тато, а людина «зі сторони», в ідеалі - професійний фотограф.

Фотограф буде зайнятий тільки спостереженням за дитиною та її фотографуванням. Він не повинен привертати увагу дітей; повинен бути непомітним і всюдисущим. Ми знаємо, що наші дітки часто дуже активні, за ними складно встежити і ще складніше відобразити їх неуловімімие рухи і неповторну міміку. Таким чином при зйомці важливо правильно встановити витримку на фотокамери. Для того, що «заморозити» рух і отримати максимально різку фотографію, час спрацьовування затвора фотокамери необхідно встановлювати максимально коротким (не довше ніж 1/125). Якщо ж хочеться передати ефект руху, то витримку рекомендується встановити трохи довше (але не більше 1 / 30), а камеру провести слідом за дитиною. При цьому фон вийде розмитим, а об'єкт - різким. Але цей метод фотозйомки вимагає досвіду і неодноразових тренувань. Дуже добре якщо Ваша камера дозволяє фотографувати в великому діапазоні затримок та може використовувати зовнішній фотоспалах, це дає можливість проводити швидке фокусування об'єктива. Знімати можна скрізь і всюди: на вулиці, у парку, вдома, у фотостудії. При фотографуванні дітей будь-яке місце і будь-який момент часу - це шанс зробити гарний знімок. Бажано знаходитися на деякому віддаленні, тоді діти не відволікаються на Вас, займаються собою і вийдуть на фотографіях максимально природними. Кращі кадри виходять тоді, коли дитина не чекає моменту зйомки, а просто грається.

детская фотография

При цьому, необхідно продумати про освітлення дитини та вибрати зручну позицію для проведення зйомки. Навіть звичайний камінь може допомогти дитячому фотографу в цій справі: наприклад, щоб піднятися вище з камерою або створити композицію.

Велику роль відіграє задній план, фон. Щоб зменшити його вплив, можна фотографувати з нижньої точки, тоді буде видно небо і сама дитина на його тлі. Також хороші кадри виходять на тлі зелені, трави. Спробуйте знімати на рівні очей дитини, сидячи на підлозі або навіть лежачи. Красиві фотографії виходять, коли малюк займає велику частину кадру.

Намагайтеся використовувати природне освітлення, а також застосовувати для освітлення екрани-відбивачі, наприклад, шматок білої тканини або паперу. Це допоможе краще висвітлити дитину, і навіть не використовуючи спалах отримати якісні кадри. І взагалі, бажано не користуватися фотоспалахом прямої спрямованості при фотографуванні маленьких дітей. Дитина може злякатися, розплакатися, і робочий процес затягнеться, а то й зовсім зупиниться. Не заважайте малюкам гратися і постійно фотографуйте! У дітей вираз обличчя змінюється постійно і потім буде з чого вибрати найбільш цікаві кадри.

крестины

Важливими моментами в житті Вашого малюка є його дні народження і хрестини. Коли дитина зовсім маленька і не запам'ятає ці чудові події, то саме за своїми фотографіями він чи вона, в майбутньому дізнається, як проходило його дитинство. Фотозйомка хрестин - дуже відповідальний захід. Не завжди в церкві можна використовувати спалах, з цього зйомку потрібно проводити за допомогою професійної фотокамери з широким динамічним діапазоном матриці, а також гарними світлосильним об'єктивами. Тут як ніколи потрібен професійний фотограф, оскільки важливий «тверезий» розум і досвід - щоб встигнути зафіксувати всі важливі моменти обряду, емоції рідних і близьких.

Також окремою темою є обробка дитячих фотографій. Адже іноді потрібно додатково обрізати фотографію, прибрати зайві деталі з фону, зробити цветокоррекцию, висвітлити або навпаки прітемніть деякі ділянки, додати якийсь художній ефект (розмитість, сяйво, тонування і т.п.).

З огляду на всі перераховані нюанси, стає зрозумілим, що подібну роботу необхідно доручати професіоналам. Вони, маючи досвід, зможуть створити для Вас справжнє диво у вигляді чудових знімків високої якості, як по різкості, передачі кольору, відсутності «червоних очей», так і за сюжетом. Відкривши одного разу свій сімейний фотоальбом або дитячий фотоальбом, Ви зануритеся знову у світ дитинства. І з задоволенням будете згадувати, згадувати і згадувати ...

 

Нехай Ваш малюк росте здоровим і щасливим
і побільше прекрасних миттєвостей!

Фотограф Катерина Романенкова


Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Дитячий фотограф. Професійні дитячі фотографії. Мистецтво дитячої фотографії © Весільний фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
дитячі фотографії, фото дітей, замовити професійні дитячі фотографії в києві, дитячий фотограф в києві, дитячого фотографа, дитячий фотограф Київ, фотограф на день народження, дитячі студійні фотографії